Salon v růžích

O nás

Potkaly se, když jim bylo… náct.
Tenkrát si vysnily, že budou společně budovat salon krásy a teď se jejich sen plní.

Jsem majitelka vysněného salonu, vlasová specialistka, tricholožka, vizážistka a pedagožka

Každý člověk je jedinečnou osobností a proto přistupuji ke každé klientce či klientovi s individuální, citlivou a empatickou pozorností a péčí.

Ráda se učím novým věcem a snažím se držet krok se současnými trendy a novými technologiemi, například zesvětlující techniky jako jsou AirTouch, Mikromelír, Baleage.

Zaměřují se nejen na kvalitu a zdraví Vašich vlasů, ale i na zdraví a čistotu vlasové pokožky, protože jenom tak můžeme dosáhnout 100% výsledků.

Vybírám vždy produkty, které zaručí dostatečnou péči, výživu a šetrnost k Vašim vlasům a pokožce, ale i k planetě Zemi. Odborně radím a učím, jak se starat a pečovat o své vlasy.

Kladu si za cíl především spokojenost svých klientek a klientů a udržitelnost krásy.

O vlasech
V našem Salonu v růžích si zakládáme především na udržitelnosti a kvalitě a tím na spokojenosti našich klientek. Proto...

Jsem kosmetička, vizážistka a kosmetická poradkyně

Člověka vnímám jako celek, proto k němu zaujímám holistický přístup. Zaměřuji se na posílení nejenom vnější krásy, ale i té vnitřní, na zdraví a imunitu.

Ve své kosmetické praxi používám přípravky založené na průlomové technologií podporující zejména omlazení a hloubkovou regeneraci pleti. Jsou spojením přírodních darů té nejlepší kvality, moudrosti našich předků a moderních vědeckých technologií. 

Pravidelně se účastním školení a kosmetických kongresů, kde čerpám stále nové poznatky z oblasti kosmetologie a péče o zdraví.

Prozrazuji tipy a triky pro rychlý, a přitom dokonalý make – up s ohledem na typ osobnosti. Kromě péče o klientky v salonu se věnuji i svým kolegyním, jsem oficiální školitekou Larens Professional pro kosmetičky profesionály.

Ve svém oboru usiluji vždy být o krok napřed. Mým cílem je dopřát svým klientkám skutečné účinky a efekty. Ženám odborně radím, jak správně pečovat o svou pleť, aby měly dlouhodobé výsledky.

O pleti
Jdete k nám poprvé? Nevíte jako ošetření je pro Vás nejvhodnější? Určitě se můžete těšit na...
Přihlášení k odběru novinek

* povinná pole