O vlasech

První návštěva v kadeřnickém salonu

V našem Salonu v růžích si zakládáme především na udržitelnosti a kvalitě a tím na spokojenosti našich klientek.

Proto každá nová klientka absolvuje první návštěvu, která se skládá z podrobné konzultace.

Vstupní konzultace je 30 minutové osobní setkání mezi novou klientkou a kadeřnici, při které se zaměřujeme na odbornou diagnostiku stavu Vašich vlasů a vlasové pokožky, na historii vlasů, barvu, střih, ale i péči o vlasy a vlasovou pokožku. Jsou to velmi důležitá fakta, která rozhodují o kvalitě výsledků a tím pádem o spokojenosti zákaznice, která je vždy na prvním místě.

Nedílnou součástí první návštěvy je i proces čištění vlasů za pomocí nejkvalitnějších produktů a tím je MALIBU C.

Ptáte se proč?

Většina lidí totiž netuší, co se skrývá ve vodě, a že voda může být původcem různých problémů nejen s vlasy, ale i s vlasovou pokožkou. Sprchování a mytí vlasů ve tvrdé vodě, která obsahuje určité minerály a chemické přísady, může zapříčinit na vlasech nežádoucí reakce a také nepříjemné stavy pokožky. Voda může mít za následek i například:

  • blednutí barvy
  • problémy s krytím šedivých vlasů
  • zašlé blond odstíny
  • nežádoucí nazelenalé nebo našedlé odlesky
  • ztrátu pružnosti vlasů
  • ztrátu lesku vlasů
  • zesvětlení vlasů, které „zmizí“ po pár týdnech od návštěvy salonu

Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů, silikonů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé!

Právě čištěním vlasů se velmi často vyřeší značná část problémů, které klientky trápí a proto je dnes tato procedura neodmyslitelnou součástí první návštěvy každého profesionálního kadeřnického salonu. Závěrem první návštěvy je střih a úprava vlasů.

Pro první návštěvu je zapotřebí si udělat čas na 2,5 – 3 hodiny a cena návštěvy činí 1.850 Kč.

Zároveň doporučujeme počítat i s investicí do profesionální kosmetiky, která je důležitá pro udržitelnost krásy a zdraví Vašich vlasů. Na místě Vám přesně nastavíme péči a poradíme jak s kosmetikou, kterou si odnášíte domů, zacházet. Malibu C nabízí různé řady k ošetření jakýchkoliv vlasů a potřebuje je každý, kdo si myje vlasy vodou.

Přihlášení k odběru novinek

* povinná pole